-
- Bakery & Bread (24)
- Beer, Spirits & Wine (96)
- Beverages (63)
- Breakfast & Cereal (50)
- Charcuterie (27)
- Cleaning & Household (15)
- Dairy & Eggs (38)
- Deli (28)
- Frozen Foods (22)
- Gluten Free (19)
- Health & Beauty (67)
- Homemade Meals (6)
- Meat & Seafood (31)
- Miscellaneous (1)
- Pantry (90)
- Produce (47)
- Vegan (0)
-
Jalapeno Pepper
Quick Overview
The price is per pepper at an average weight of one (1) ounce each. Please indicate the number of peppers that you need.
-
-
Watermelon
$15.00Price is based on a whole watermelon. The average weight of a watermelon is 5 lbs. ... -
Garlic
$1.55Garlic comes in packages of three (3) bulbs. Please indicate the number of packages you need. ... -
-
Fresh Potatoes
$3.00The price is per pound. Most often available are red-skinned potatoes and new or Yukon potatoes. Most are thin-skinned and waxy in texture. Idaho potatoes are far more difficult to find. Please indicate the number of pounds of potatoes you need. ... -
-
-
Kiwi
$2.00The price is per Kiwi with an average weight of about three (3) ounces. Please indicate the number of Kiwis that you need. ... -
Roma Tomatoes
$1.93The price is per pound. Please indicate how many pounds of tomatoes you need. The average weight is about two (2) oz. each ... -